środa, 10 lipca 2013

Początki

Hei!

Przywitanie w języku Norweskim, gdyż właśnie w tym miejscu zaczyna się nasza przygoda. Blog powstaje z myślą o osobach które w jak najtańszy sposób chcą zwiedzić Norwegię i Europę :)

Przygotowywaliśmy się do tej podróży w każdy możliwy sposób. Rady znajomych pracujących w Norwegii, blogi i strony gdzie można spać tanio, jeść i korzystać z uroków miasta nie zostawiając całej zawartości portfela na mieście.

Okazuje się, że nie jest wcale tak kolorowo jak mówią, wiec mam nadzieję,że umieszczone tutaj rzeczy pomogą wam nie tylko w Norwegii ale również w podróżach po pozostałych krajach Europejskich:)

Powodzenia i szczęśliwych podróży

// Hei!


The first word is a greeting in the Norwegian language, we used it because that's where our adventure begun. This blog was created for people that would like to explore Norway and Europe in the cheapest way possible :)
We have been preparing for this trip in every possible way. We asked our friends, people that actually live and work in Norway, we read blogs about how to sleep, eat and enjoy the charms of the city without leaving Your wallet empty.
It turns out that it is not as colorful as they say, so now we aim to write some informations that will help You not only in Norway but also in the other European countries :)
Good luck and happy adventures
Orin&Lukasz


1 komentarz:

  1. Podróż do Norwegii póki co w dalekich planach, ale będę zaglądać!

    OdpowiedzUsuń